statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzy punkty więcej w tabeli

• autor: mart97, 2011-10-17 16:19

W niedzielę 16 października w Łosośnicy w ramach siódmej kolejki Szczecińskiej B-Klasy grupy I został rozegrany mecz pomiędzy Jastrzębiem Łosośnica a Zalewem Stepnica.Spotkanie pomyślnie zakończyło się dla gospodarzy, którzy pokonali UKS 4 do 0.

Spotkanie pierwszym gwizdkiem rozpoczął sędzia spotkania p.Bęben.

Pierwsze minuty zawodnicy Jastrzębia mieli na "rozgrzanie się" ale kibice długo nie musieli czekać na pierwszą bramkę, gdyż w około 20 min. prowadzenie gospodarzom dał Marek Gradus. Za 10-15 min. mamy drugiego gola dla Jastrzębia, ale tym razem strzelcem bramki jest Andrzej Nowacki.Jeszcze w I połowie zawodnicy LKS-u mieli szanse na powiększenie wyniku, ale nie wykorzystali ich.Wynik do przerwy to 2:0.

Druga połowa i Jastrząb za wszelką cenę próbuje powiększyć wynik i udaje im się to na co dowodem jest bramka strzelona w około 60 min. ponownie przez Marka Gradusa.Zaraz po golu trener Jastrzębia decyduje się na pierwszą zmianę gdzie Przemka Barana zmienia Damian Szkołuda.Gra toczy się dalej i widać zdecydowaną przewagę gospodarzy, piłkarze ze Stepnicy kompletnie nie mogą odnaleźć na boisku.Mamy kolejną zmianę kapitana Łukasza Osieckiego zmienia Tomek Lalik, a opaskę kapitana przejmuje Damian Szkołuda.Chwilę po zmianie gola na 4:0 strzela Damian Szkołuda.I teraz Jastrząbek jeszcze bardziej zmotywowany chce powiększyć wynik spotkania, lecz nie udaje im się to,ale za to mamy następną zmianę gdzie Andrzeja Nowackiego zmienia Kuba Konczewski, na boisku w końcówce spotkania pojawił się jeszcze Michał Darul, który zmienił Rafała Barana.

Jastrząb : Marcin Leszczyński, Artur Mielczarek, Bartosz Jurzysta, Łukasz Osiecki (Tomasz Lalik), Tomasz Marciniak, Marcin Wierzbicki, Przemysław Marciniak, Przemysław Baran (Damian Szkołuda), Rafał Baran (Jakub Konczewski), Marek Gradus, Andrzej Nowacki (Michał Darul) .