Nieszczęśliwy mecz kontrolny .

• autor: Kibic97, 2012-03-12 18:55

Jedenastego marca na stadionie miejskim w Płotach odbył się sparing pomiędzy  "jedenastką" Jastrzębia z Łosośnicy a "jedenastką" Sowianki z Sowna. Spotkanie zakończyło się pomyślnie dla Sowianki, pokonali oni LKS 4 do 2 .

Drużyna z Łosośnicy mecz rozpoczęła w składzie : Leszczyński, Marciniak T., Nowacki, Osiecki, Baran R., Baran P., Lalik, Wierzbicki, Jurzysta, Gąsior oraz Gradus . Na zmianę wchodzili : Seńko, Wasiak, a także Kamienik . Spotkanie pomyślnie rozpoczęło się dla łosośniczan. Gra praktycznie cały czas toczyła się pod bramką Sowianki .Dowodem na bardzo dobrą grę Jastrzębia była bramka strzelona przez Rafała Barana w ok. 35 min ., jednak Jastrząbki długo nie cieszyli się z prowadzenia, ponieważ tuż przed zejściem na przerwę do stanu 1:1 doprowadzili zawodnicy z Sowna.

Na początku drugiej połowy trener z Łosośnicy zmuszony był do przeprowadzenia zmiany . Tomka Lalika zastąpił Sebastian Wasiak . W drugiej odsłonie meczu zobaczyliśmy bardzo chaotyczną grę w wykonaniu zespołu z Łosośnicy .  Sowianka strzeliła gola na 2 do 1 a następnie na 3:1 . Jastrzębie jednak nie poddali się i w ok. 65 min. piękną bramkę z daleka ponownie strzela Rafał Baran . Mimo to Jastrzębiom nie udało się wyrównać wyniku, jednak jeszcze sami stracili bramkę na 4 do 2. Warto również wspomnieć, że drużyna z Sowna nie potrafi grać fair . Najpierw Sebastian Wasiak, który wcześniej zmienił Tomka Lalika musiał opuścić murawę ( najprawdopodobniej wybity bark) . Sebastiana zmienił Tomek Seńko . Kontuzji doznał jeszcze Łukasz Osiecki:zmienił go Adam Kamienik. Pod koniec spotkania boisko musiał opuścić Krzysztof Gąsior (zwichnięcie stawu skokowego) .

PS. Serdeczne pozdrowienia dla kontuzjowanych zawodników ;) . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ; ]

Trening 24.08.2012r.
Ładowanie...