statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka na koniec rundy.

• autor: mart97, 2014-11-17 17:26

16 listopada 2014 r. meczem z Prawobrzeżem Świnoujście, Jastrząb zakończył zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015. Owa runda była debiutem drużyny z Łosośnicy w klasie A.

Wydawało się, że mecz rozpoczął się pomyślnie dla gospodarzy, gdyż ci już od samego początku mogli objąć prowadzenie, jednakże nie udało im się to. Za to w 23' to nasi przeciwnicy wyszli na prowadzenie. Wtedy obraz gry diametralnie się zmienił, Prawobrzeże podbudowane bramką chciało kontrolować przebieg spotkania, jednak wynik 0:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Sytuacja uległa zmianie dopiero w 64' gdzie w polu karnym został faulowany zawodnik gości i sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał gracz ze Świnoujścia wyprowadzając swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Trener Jastrzębia jednak nie pozostawił tego bez echa i już 4 min później mogliśmy ujrzeć pierwszą zmianę. Ariela Zielińskiego zastąpił Konrad Woźniak. W 79' bramkę kontaktową z rzutu karnego zdobył Michał Darul, minutę pózniej za Przemka Marciniaka na boisku pojawił się Tomek Seńko. W czasie, gdy kibice miejscowych odzyskali wiarę i mieli nadzieję na pozytywne zakończenie rozgrywki, goście ze Świnoujścia "wbili ostatni gwóźdź do trumny" w 82' zdobywając gola na 1:3.

Jastrzębia reprezentował skład: M. Leszczyński, P. Baran, M. Latocha, Ł. Osiecki, B. Jurzysta, P. Skrzypa, R. Baran, A. Zieliński (68' K.Woźniak), M. Darul, P. Marciniak (79' T. Seńko), Damian Szkołuda.