Zwycięstwo na wyjeździe!

• autor: :), 2011-06-07 15:24

Dn.05.06.2011r. Jastrząb udał się na mecz do Komarowa aby rozegrać mecz z tamtejszym Komarexem.

Spotkanie zakończyło się wynikiem korzystniejszym dla gości a mianowicie 4:2.

Na mecz zawodnicy wraz z trenerem udali się wynajętym busem, również kibice przybyli na mecz tyle że swoimi pojazdami aby swoim dopingiem wspomóc LKS.

Mecz swoim gwizdkiem rozpoczął sędzia spotkania p.Borkowski, który sędziował bardzo ostro ale sprawiedliwie.

Już w pierwszych minutach meczu boisko musiał opuścić zawodnik gospodarzy za niekulturalne odzywki do naszego zawodnika.Jastrzębie bardzo dobrze wykorzystali fakt iż grają z przewagą zawodnika i po ok 10 min. trwania meczu swoją pierwszą bramkę w niebiesko-białych barwach zdobywa Max Pokorski, i się zaczyna radość kibiców na trybunach jakby bardziej zmotywowała graczy gości aby umacniać swoją przewagę nad Komarexem i ok 15 min. po zdobyciu pierwszego gola swoją drugą bramkę w barwach LKS-u zdobywa Przemek Baran.Na boisku widać zmęczenie zawodników jednej i drugiej drużyny ale mimo wszystko LKS zdecydowanie górą, gdyż pod koniec trwania pierwszej części spotkania golem na 3:0 popisuje się Bartek Jurzysta.Tak zakończyła się I połowa meczu.

W drugiej połowie spotkania Komarex się "obudził" i zaczął atakować bramkę gości której bardzo dobrze strzegł Marcin Leszczyński, ale to po błędach UKS-u Przemek Baran pokonuje po raz drugi w meczu bramkarza gospodarz i mamy 4:0.Gdy wszystko zaczęło się dobrze układać i już właściwie gospodarze nie mieli szans na wygranie bądź zremisowanie meczu czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie wobec kibiców UKS-u otrzymuje kapitan Łukasz Osiecki.Gospodarze wykorzystali to, że znowu na boisku jest po tylu samo graczy i szybko strzelają na 4:1 a następnie na 4:2

Jastrząb zagrał w składzie:Marcin Leszczyński, Łukasz Osiecki, Przemysław Skrzypa, Maciej Darul, Przemysław Baran, Bartosz Jurzysta(Adam Kamienik), Michał Buczma, Andrzej Nowacki, Maximilian Pokorski, Damian Szkołuda(Hubert Konczewski), Marcin Wierzbicki.

Jastrząb:Komarex
Ładowanie...